T010-12101-T860 T010-1201-X111/04-NA T010-1301-X671/07-NA Touch Screen Pane Replacement
group name
Fujitsu Touch Screen
model
T010-12101-T860 T010-1201-X111/04-NA T010-1301-X67
  • Warranty 365 Days
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
  • lineation test ≥100,000
  • Input life ≥1,000,000
  • Keyword Touch Screen Panel Glass Repair
  • Name T010-12101-T860 T010-1201-X111/04-NA T010-1301-X671/07-NA Touch Screen Pane Replacement
Detailed
T010-12101-T860 T010-1201-X111/04-NA T010-1301-X671/07-NA Touch Screen Pane Replacement Repair
 Click for More Detail
Product Details:
Size :  inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
Power Supply : USB or RS232
Operation Voltage : Typical +DC 5V
Interface : Full Duplex USB 2.0 (Full Speed) Plug and play compatible
Serial RS-232.
Application:
Agency Approvals : CE, FCC, RoHS
Isolation Resistance : >20MΩ @ DC 25V
Electrostatic Endurance : No abnormal appearance after 10kv, 100Ω , 250PF electrostatic used
Resistance : 300Ω < X Axis <900Ω , 200Ω < Y Axis <800Ω (Varies with different size)