5AP920.1043-K09 B&R Touch Screen Panel Glass
model
5AP920.1043-K09
Paramtents
  • Brand B&R
  • Size 10.4 inch
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Model B&R Automation Panel 900 5AP920.1043-K09
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Detailed
B&R Automation Panel 900 5AP920.1043-K09 Membrane Keypad Touch Screen LCD Display
Order each part separately is available
Automation Panel 900 5AP920.1043-K09 Membrane Keypad Overlay Touch Screen Panel LCD Screen
• Automation PC 510
• Automation PC 511
• Automation PC 620
• Automation PC 810
• Automation PC 820
• Automation PC 910
• Automation PC 2100
• Panel PC 300
• Panel PC 700
• Panel PC 800
• Panel PC 900
• Panel PC 2100
• Power Panel 100/200
• Power Panel 300/400
• Power Panel 500
• Mobile Panel 40/50
• Mobile Panel 100/200
B&R Automation Device Interface (ADI) 5AP920.1043-K09 Development Kit Features:
• One Microsoft Visual Basic module with ADI function declarations
• Header files and import libraries for Microsoft Visual C++
• Help files for Visual Basic and Visual C++
• Sample projects for Visual Basic and Visual C++
• ADI DLL (for application testing if no ADI driver is installed)
Specifications:
Part Number : 5AP920.1043-K09
Product Line: Automation Panel 900
Screen diagonal: 10.4 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power: 24 VDC
Serial interface Type: RS232
Storage: -20 to 70°C