IC754VSI12CTD-DD IC754VSI12CTD-DG IC754VSI12CTD-CC GE Fanuc Touch Panel Protective Film
model
IC754VSI12CTD-DD IC754VSI12CTD-DG IC754VSI12CTD-CC
  • Brand GE Fanuc
  • Model IC754VSI12CTD-DD IC754VSI12CTD-DG IC754VSI12CTD-CC
  • Supply Parts QuickPanel View Front Overlay MMI Touch Screen
  • Display Size 12 inches
Detailed
GE Fanuc IC754VSI12CTD-DD IC754VSI12CTD-DG IC754VSI12CTD-CC Touch Panel Front Overlay
Order each part separately is available
Touchscreen: Resistive
Warranty: 1-Year Warranty
Input Voltage: 10.8 to 30.0 VDC
Display Element: TFT Color
Display Size: 12"
Lifecycle Status: Active
Indicators - LEDs: bi-color (pwr), tri-color (user)
Power: Less than 48W