JZ20-J-T40 JZ20-J-UA24 JZ20-J-UN20 Membrane Keypad Switch
group name
Unitronics
model
JZ20-J-T40 JZ20-J-UA24 JZ20-J-UN20
  • Warranty 365 Days
  • Shipping 2-4 workdays
  • Brand VICPAS
  • Model Unitronics JZ20-J-T40 JZ20-J-UA24 JZ20-J-UN20
  • Supply Parts Operator Panel Keypad
Detailed
Unitronics Jazz® Models JZ20-J-T40 JZ20-J-UA24 JZ20-J-UN20 Keyboard Membrane Replacement
Specifications:
Part Number: JZ20-J-T40/UA24/UN20
Product Line: Unitronics Jazz® Models
Resolution: 16-bit
Warranty: 1-Year Warranty
Input Freq.: 10kHz max.
Minimum Pulse: 40μs
Supply Supply: 12VDC or 24VDC
Storage Temp.: -20℃~+60℃
Transport Temp.: −20 ... +60 °C
Operation Temp.: 0 ... +50 °C