Vision130™ V130-J-T2 V130-J-T38 V130-J-TA24 Operator Panel Keypad
group name
Unitronics
model
V130-J-T2 V130-J-T38 V130-J-TA24
Paramtents
  • Brand VICPAS
  • Warranty 365 Days
  • Supply V130-J-T2 V130-J-T38 V130-J-TA24 Membrane Keypad
  • Shipping 2-4 workdays
  • Part Number V130-J-T2 V130-J-T38 V130-J-TA24
  • Product Line Unitronics Vision130™
  • Display Size 2.4 inch
Detailed
V130-J-T2 V130-J-T38 V130-J-TA24 Unitronics Vision130™ Operator Panel Keypad Repair
V130-J-T2 V130-J-T38 V130-J-TA24 Unitronics Vision130™ Operator Keyboard Repair Replacement
Specifications:
Brand: VICPAS
Backlight: LED Back Light
Display Resolution: 128 x 64 pixels
Warranty: 12 Months Warranty
Display Size: 2.4 inch
Display Type: STN LCD
Keypad: Sealed membrane
Power Supply: 12VDC or 24VDC
Storage Temperature: -20 °C ~ +60 °C