V430-J-T2 V430-J-T38 V430-J-TA24 HMI Touch Glass Repair
group name
Unitronics
model
V430-J-T2 V430-J-T38 V430-J-TA24
Paramtents
  • Brand VICPAS
  • Warranty 365 Days
  • Supply Vision430™ Touch Digitizer Glass
  • Shipping 2-4 workdays
  • Part Number V430-J-T2 V430-J-T38 V430-J-TA24
  • Product Line Unitronics Vision430™
  • Display Size 4.3 inch
Detailed
V430-J-T2 V430-J-T38 V430-J-TA24 Unitronics Vision™ Touch Screen Replacement Repair
V430-J-T2 V430-J-T38 V430-J-TA24 Vision430™ Touch Panel Repair Replacement
Specifications:
Brand: VICPAS
Backlight: White LED
Display Resolution: 480x272 pixels
Warranty: 12 Months Warranty
Display Size: 4.3 inch
Display Type: TFT LCD
Power Supply: 12VDC or 24VDC
Storage Temperature: -20 °C ~ +60 °C