Vision350™ V350-J-RA22 V350-JS-TA24 Touch Screen Panel
group name
Unitronics
model
V350-J-RA22 V350-JS-TA24
Paramtents
  • Brand VICPAS
  • Warranty 365 Days
  • Supply V350-J-RA22 V350-JS-TA24 Touch Membrane
  • Part Number Unitronics V350-J-RA22 V350-JS-TA24
  • Shipping 2-4 workdays
  • Product Line Unitronics Vision350™
  • Display Size 3.5"
Detailed
Unitronics Vision350™ V350-J-RA22 V350-JS-TA24 Touch Digitizer Repair Replacement
Unitronics Vision350™ V350-J-RA22 V350-JS-TA24 Touch Screen Repair Replacement
Specifications:
Backlight: White LED
Touchscreen: Resistive analog
Display Colors: 65,536 (16-bit)
Part Number: V350-J-RA22 V350-JS-TA24
Resonse Time: 10mS typical
Brand: VICPAS
Display Type: TFT LCD Display
Power Supply: 12VDC or 24VDC
Storage Temperature: -20 °C ~ +60 °C