IPC10S-1D-X4H-DA3 IPC10S-1D-X4S-NA5 HMI Panel Glass Repair
model
IPC10S-1D-X4H-DA3 IPC10S-1D-X4S-NA5
update time
Thu, 14 May 2026 05:52:35 GMT
  • Brand VICPAS
  • Model IPC10S-1D-X4H-DA3 IPC10S-1D-X4S-NA5
  • Supply Parts Parker IPC PowerStation Touch Screen Monitor
  • Product Line Parker IPC PowerStation
  • Display Size 10.4"
Detailed
Parker IPC PowerStation IPC10S-1D-X4H-DA3 IPC10S-1D-X4S-NA5 Touch Screen Panel
Specifications:
Altitude: -200ft. to 10,000ft.
Resolution: 800 x 600 pixels
Warranty: 1-Year Warranty
Input Freq.: 10kHz max.
Minimum Pulse: 40μs
Supply Supply: 12VDC or 24VDC
Storage Temp.: -20℃~+60℃
Transport Temp.: −20 ... +60 °C
Operation Temp.: 0 ... +50 °C