IPC15T-1C-X2H-DA5 IPC15T-1C-X2H-NA1 Touch Membrane LCD Display Screen Plastic Case
model
IPC15T-1C-X2H-DA5 IPC15T-1C-X2H-NA1
update time
Thu, 14 May 2026 05:53:03 GMT
  • Brand VICPAS
  • Model IPC15T-1C-X2H-DA5 IPC15T-1C-X2H-NA1
  • Supply Parts Plastic Cover Body HMI Touch Glass LCD Screen
  • Product Line Parker IPC PowerStation
  • Display Size 15"
Detailed
IPC15T-1C-X2H-DA5 IPC15T-1C-X2H-NA1 Touch Screen Digitizer Plastic Shell LCD Display Screen
Order each part separately is available
Specifications:
Altitude: -200ft. to 10,000ft.
Resolution: 1024 x 768 pixels
Warranty: 1-Year Warranty
Input Freq.: 10kHz max.
Minimum Pulse: 40μs
Supply Supply: 12VDC or 24VDC
Storage Temp.: -20℃~+60℃
Transport Temp.: −20 ... +60 °C
Operation Temp.: 0 ... +50 °C