PHM-15T-A1A1 PHM-15T-A1A2 Touch Digitizer Glass LCD Display HMI Case
model
PHM-15T-A1A1 PHM-15T-A1A2
update time
Thu, 14 May 2026 05:52:50 GMT
  • Warranty 365 Days
  • Supply HMI Panel Glass LCD Screen Plastic Case
  • Shipping 2-4 workdays
  • Part Number PHM-15T-A1A1 PHM-15T-A1A2
  • Display Size 15"
Brand: VICPAS
Operating Humidity: 5-95% (non-condensing)
Display Resolution: 1024 x 768 pixels
Product Line: PHM Flat Panel Industrial Monitors
Warranty: 12 Months Warranty
Display Size: 15 inch
Display Type: Color TFT
Touchscreen: Resistive, analog
Power Supply: 12VDC or 24VDC
Storage Temperature: -20 °C ~ +60 °C