Convotherm Maxx Pro C4ET10.20EB easyTouch Controls Touch Membrane
group name
Other
model
Convotherm Maxx Pro C4ET10.20EB easyTouch Controls
  • Warranty 365 Days
  • Shipping 2-4 workdays
  • Brand VICPAS
  • Model Convotherm Maxx Pro C4ET10.20EB easyTouch Controls
  • Supply Parts Touchscreen Panel
  • Display Size 9.4 inches
Detailed
Convotherm Maxx Pro C4ET10.20EB easyTouch Controls HMI Panel Glass Repair
Convotherm Maxx Pro C4ET10.20EB easyTouch Controls Touch Screen Monitor for repair replacement
Specifications:
Brand: VICPAS
Product Line: Touch Screen Panel
Resolution: 800 × 640 pixels
Touchscreen: Analog Resistive
Warranty: 1-Year Warranty
Display Size: 9.4"
Display Type: TFT
Input Power: 20 W
Operation Type: Touch screen
Voltage Supply: 24 VDC