5AP5130.215C-000 Touch Digitizer Glass Replacement
group name
Automation Panel
model
5AP5130.215C-000
Paramtents
  • Touch screen panel type multi-touch PCT
  • Size 21.5 inch
  • Brand B&R
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Model B&R Automation Panel 5000 5AP5130.215C-000
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Detailed
B&R Automation Panel 5000 swing arm multi-touch 5AP5130.215C-000 Touch Panel Repair
Automation Panel 5000 swing arm multi-touch 5AP5130.215C-000 Touchscreen Glass
Specifications:
Part Number: 5AP5130.215C-000
Product Line: Automation Panel 5000
Screen Diagonal: 21.5 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power: 24 VDC
Serial Interface Type: RS232
Storage: -20 to 50°C