5AP1130.156C-000 Touch Digitizer Glass Replacement
group name
Automation Panel
model
5AP1130.156C-000
Paramtents
  • Touch screen panel type multi-touch PCT
  • Size 15.6 inch
  • Brand B&R
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Model B&R Automation Panel 5AP1130.156C-000
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Detailed
B&R Automation Panel multi-touch 5AP1130.156C-000 Touch Panel Repair
Automation Panel multi-touch 5AP1130.156C-000 Touchscreen Glass
Specifications:
Part Number: 5AP1130.156C-000
Product Line: Automation Panel multi-touch
Screen Diagonal: 15.6 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power: 24 VDC
Serial Interface Type: RS232
Storage: -20 to 50°C