G104VN01 V.1 LCD Display Replacement
group name
LCD Display
model
G104VN01 V.1
Paramtents
  • Brand VICPAS
  • Size 10.4 inch
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Model G104VN01 V.1
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Packging & Delivery
  • Min Order1 piece
Briefing
G104VN01 V.1 LCD Display Repair. 1-Year Warranty-Fully Tested-Worldwide Shipping
Detailed
G104VN01 V.1 LCD Display Panel Repair Replacement
G104VN01 V.1 LCD Display
Specifications:
The table below describes the parameters of the G104VN01 V.1 LCD Display.
Part Number: G104VN01 V.1
Product Line: Power Panel 500
Screen Diagonal: 10.4 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power: 24 VDC
Display Type: TFT color
Mounting Position: Vertical
Input Type: Touchscreen
Serial interface Type: RS232
Storage -20 to 70°C