Sharp LQ121K1LG52 LCD Display Screen Replacement
group name
LCD Display
model
LQ121K1LG52
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Size 12.1 inch
  • Brand Sharp
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Model LQ121K1LG52
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Packging & Delivery
  • Min Order1 piece
Briefing
Sharp LQ121K1LG52 LCD Display Panel Replacement. 1 Year Warranty-Fully Tested-Worldwide Shipping
Detailed
Sharp LQ121K1LG52 LCD Screen Repair Replacement
LQ121K1LG52 LCD Display
Specifications:
The table below describes the parameters of the Sharp LQ121K1LG52 LCD Display.
Part Number: LQ121K1LG52
Product Line: LCD Display
Screen Diagonal: 12.1 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power: 24 VDC
Display Type: TFT color
Mounting Position: Vertical
Input Type: Touchscreen
Serial Interface Type: RS232
Storage: -20 to 70°C