York YK-024-36082-007 Rev A Control Panel Membrane Switch Keypad
group name
Other
model
York YK-024-36082-007 Rev A Control Panel
Paramtents
  • Touch screen tapes Resistance touch screen
  • Warranty 365 Days
  • Shipping 2-3 workdays
  • Name York YK-024-36082-007 Rev A Keypad Membrane Switch
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
  • Name York YK-024-36082-007 Rev A Control Panel
Detailed
York YK-024-36082-007 Rev A Control Panel Membrane Keypad Repair
York YK-024-36082-007 Rev A Control Panel Membrane Switch Replacement
Specifications:
Part Number: YK-024-36082-007 Rev A
Product Line: Other
Display Size: Varies
Power Supply: 5VDC / 12VDC / 24VDC
Warranty: 365 Days Warranty
Operating Temperature: -20°C to 70°C
Storage Temperature: -30°C to 80°C