York YCAB Air conditioner Control Panel 024G00019-0 Membrane Switch Keypad
group name
Other
model
York YCAB Air conditioner Control Panel 024G00019-0
Paramtents
  • Touch screen tapes Resistance touch screen
  • Warranty 365 Days
  • Shipping 2-3 workdays
  • Name York YCAB Air conditioner Keypad Membrane Switch
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
  • Name York YCAB Air conditioner Control Panel 024G00019-
Detailed
York YCAB Air conditioner Control Panel 024G00019-0 Membrane Keypad Replacement
York YCAB Air conditioner Control Panel 024G00019-0 Membrane Switch Replacement
Specifications:
Part Number: York YCAB Air conditioner Control Panel 024G00019-0
Product Line: Other
Display Size: Varies
Power Supply: 5VDC / 12VDC / 24VDC
Warranty: 365 Days Warranty
Operating Temperature: -20°C to 70°C
Storage Temperature: -30°C to 80°C