2080-PS120-240VAC 2080-PSAC-12W Micro800 HMI Case
group name
Other
model
2080-PS120-240VAC 2080-PSAC-12W Micro800
Paramtents
  • Touch screen tapes Resistance touch screen
  • Warranty 365 Days
  • Shipping 2-3 workdays
  • Name Allen Bradley Micro 800 Series Plastic Case
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
  • Name 2080-PS120-240VAC 2080-PSAC-12W Micro800
Detailed
2080-PS120-240VAC 2080-PSAC-12W Micro800 Allen Bradley Micro 800 Outer Casing Repair
Allen Bradley Micro 800 Series 2080-PS120-240VAC 2080-PSAC-12W Micro800 Outer Covering Replacement
Specifications:
Part Number: 2080-PS120-240VAC 2080-PSAC-12W Micro800
Product Line: Allen Bradley Micro 800
Display Size: Varies
Power Supply: 5VDC / 12VDC / 24VDC
Warranty: 365 Days Warranty
Operating Temperature: -20°C to 70°C
Storage Temperature: -30°C to 80°C