B&R 5AP1125.1044-I00 Touch Screen Glass
model
5AP1125.1044-I00
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Size 10.4 inch
  • Brand B&R
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Model B&R Automation Panel 1000 5AP1125.1044-I00
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Detailed
B&R Automation Panel 1000 5AP1125.1044-I00 Touch Screen Glass Repair
Automation Panel 1000 5AP1125.1044-I00 Touch Screen Panel Glass
• Correct installation of the Automation Panel 1000 5AP1125.1044-I00
• Installation of all 5AP1125.1044-I00 covers or components on interfaces and slots
• All ambient conditions are observed.
B&R Automation Device Interface (ADI) 5AP1125.1044-I00 Development Kit Features:
• One Microsoft Visual Basic module with ADI function declarations
• Header files and import libraries for Microsoft Visual C++
• Help files for Visual Basic and Visual C++
• Sample projects for Visual Basic and Visual C++
• ADI DLL (for application testing if no ADI driver is installed)
Specifications:
Part Number : 5AP1125.1044-I00
Product Line: Automation Panel 1000
Screen diagonal 10.4 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power 24 VDC
Serial interface Type: RS232
Storage -20 to 50°C