IC754CBF15CTD IC754CGF15CTD IC754CGF15CTD-FG GE Fanuc Touch Panel Protective Film
model
IC754CBF15CTD IC754CGF15CTD IC754CGF15CTD-FG
  • Brand GE Fanuc
  • Model IC754CBF15CTD IC754CGF15CTD IC754CGF15CTD-FG
  • Supply Parts QuickPanel View Front Overlay MMI Touch Screen
  • Display Size 12 inches
Detailed
GE Fanuc IC754CBF15CTD IC754CGF15CTD IC754CGF15CTD-FG Touch Panel Front Overlay
Product Line: GE Fanuc QuickPanel View
Touchscreen: Resistive
Warranty: 1-Year Warranty
Input Voltage: 12 VDC ±20% or 24 VDC ±20%
Display Element: TFT Color
Display Size: 15"
Lifecycle Status: Active
Indicators - LEDs: bi-color (pwr), tri-color (user)
Power: Less than 60W