V120-22-R1 V120-22-R2C Switch Membrane HMI Replacement
group name
Unitronics
model
V120-22-R1 V120-22-R2C
Paramtents
  • Brand VICPAS
  • Warranty 365 Days
  • Supply V120-22-R1 V120-22-R2C Membrane Keypad
  • Shipping 2-4 workdays
  • Part Number V120-22-R1 V120-22-R2C
  • Display Size 2.4"
  • Product Line Vision120™
Detailed
V120-22-R1 V120-22-R2C Unitronics Vision120™ Operator Panel Keypad Repair Replacement
V120-22-R1 V120-22-R2C Unitronics Vision120™ Operator Keyboard Repair Replacement
Specifications:
Brand: VICPAS
Backlight: LED Back Light
Display Resolution: 128 x 64 pixels
Product Line: Unitronics Vision120™
Warranty: 12 Months Warranty
Display Size: 2.4 inch
Display Type: STN LCD
Keypad: Sealed membrane
Power supply: 12VDC or 24VDC
Storage Temperature: -20 °C ~ +60 °C