Unitronics V120-22-T2C V120-22-T38 Membrane Keyboard
model
V120-22-T2C V120-22-T38
Paramtents
  • Brand VICPAS
  • Warranty 365 Days
  • Supply V120-22-T2C V120-22-T38
  • Part Number Unitronics V120-22-T2C V120-22-T38
  • Shipping 2-4 workdays
  • Product Line Unitronics Vision120™
  • Display Size 2.4"
Detailed
Unitronics Vision120™ V120-22-T2C V120-22-T38 Membrane Keypad Switch Repair
Unitronics Vision120™ V120-22-T2C V120-22-T38 Operator Panel Keypad Repair Replacement
Specifications:
Backlight: LED
Input Cable Length: Up to 100 meters, unshielded
Number of Key: 16
Part Number: V120-22-T2C V120-22-T38
Resonse Time: 10mS typical
Brand: VICPAS
Display Type: STN LCD Display
Power Supply: 12VDC or 24VDC
Storage Temperature: -20 °C ~ +60 °C