Unitronics SM43-J-R20 SM43-J-RA22 Touch Screen Glass Repair
group name
Unitronics
model
SM43-J-R20 SM43-J-RA22
  • Warranty 365 Days
  • Shipping 2-4 workdays
  • Brand VICPAS
  • Model Unitronics SM43-J-R20 SM43-J-RA22
  • Supply Parts SM43-J-R20 SM43-J-RA22 Touchscreen
  • Product Line Unitronics Samba 4.3™
  • Display Size 2.4"
Detailed
Unitronics Samba 4.3™ SM43-J-R20 SM43-J-RA22 Touch Screen Monitor for HMI replacement
Unitronics Samba 4.3™ SM43-J-R20 SM43-J-RA22 Touch Digitizer for HMI repair replacement
Specifications:
Part Number: SM43-J-R20 SM43-J-RA22
Display Resolution: 480x272 pixels
Warranty: 1-Year Warranty
Input Freq.: 10kHz max.
LCD Type: TFT, LCD display
Viewing Area: 4.3"
Storage Temp.: -20℃~+60℃
Transport Temp.: −20 ... +60 °C
Operation Temp.: 0 ... +50 °C