Unitronics SM43-J-T20 SM43-J-TA22 Touch Screen Panel
group name
Unitronics
model
SM43-J-T20 SM43-J-TA22
Paramtents
  • Brand VICPAS
  • Warranty 365 Days
  • Supply SM43-J-T20 SM43-J-TA22 Touch Membrane
  • Part Number Unitronics SM43-J-T20 SM43-J-TA22
  • Shipping 2-4 workdays
  • Product Line Unitronics Samba 4.3™
  • Display Size 4.3"
Detailed
Unitronics Samba 4.3™ SM43-J-T20 SM43-J-TA22 Touch Digitizer Repair Replacement
Unitronics Samba 4.3™ SM43-J-T20 SM43-J-TA22 Touch Screen Repair Replacement
Specifications:
Backlight: White LED
Touchscreen: Resistive, analog
Display Colors: 65,536 (16-bit)
Part Number: SM43-J-T20 SM43-J-TA22
Resonse Time: 10mS typical
Brand: VICPAS
Display Type: TFT LCD Display
Power Supply: 12VDC or 24VDC
Storage Temperature: -20 °C ~ +60 °C