US10-B5-B1 US10-B5-T24 US10-B5-TR22 HMI Touch Glass Repair
group name
Unitronics
model
US10-B5-B1 US10-B5-T24 US10-B5-TR22
Paramtents
  • Brand VICPAS
  • Warranty 365 Days
  • Supply UniStream 10" Touch Digitizer Glass
  • Shipping 2-4 workdays
  • Part Number US10-B5-B1 US10-B5-T24 US10-B5-TR22
  • Product Line Unitronics UniStream®
  • Display Size 10.1 inch
Detailed
US10-B5-B1 US10-B5-T24 US10-B5-TR22 Unitronics UniStream® Touch Screen Replacement Repair
US10-B5-B1 US10-B5-T24 US10-B5-TR22 Unitronics UniStream® Touch Panel Repair Replacement
Specifications:
Brand: VICPAS
Backlight: White LED
Display Resolution: 1024 x 600 (WSVGA)
Product Line: Unitronics UniStream 10"
Warranty: 12 Months Warranty
Display Size: 10.1 inch
Display Type: TFT LCD
Power Supply: 12VDC or 24VDC
Storage Temperature: -20 °C ~ +60 °C