US10-C5-B1 US10-C5-T24 US10-C5-TR22 Touch Digitizer Glass
group name
Unitronics
model
US10-C5-B1 US10-C5-T24 US10-C5-TR22
  • Warranty 365 Days
  • Shipping 2-4 workdays
  • Brand VICPAS
  • Model UniStream® HMI Panel Glass
  • Supply Parts US10-C5-B1 US10-C5-T24 US10-C5-TR22
  • Product Line Unitronics UniStream 10"
  • Display Size 10.1"
Detailed
Unitronics UniStream® US10-C5-B1 US10-C5-T24 US10-C5-TR22 Touchscreen Replacement
Specifications:
Brand: VICPAS
Display Size: 10.1 inch