V350-35-B1 V350-35-R34 V350-35-RA22 HMI Panel Glass Repair
group name
Unitronics
model
V350-35-B1 V350-35-R34 V350-35-RA22
  • Warranty 365 Days
  • Shipping 2-4 workdays
  • Brand VICPAS
  • Model Unitronics V350-35-B1 V350-35-R34 V350-35-RA22
  • Supply Parts Vision350™ Touch Screen Monitor
  • Product Line Unitronics Vision™
  • Display Size 3.5"
Detailed
Unitronics Vision350™ V350-35-B1 V350-35-R34 V350-35-RA22 Touch Screen Glass Replacement
Specifications:
Part Number: V350-35-B1/R34/RA22
Product Line: Unitronics Vision350™
Resolution: 320x240 pixels
Warranty: 1-Year Warranty
Input Freq.: 10kHz max.
Minimum Pulse: 40μs
Supply Supply: 12VDC or 24VDC
Storage Temp.: -20℃~+60℃
Transport Temp.: −20 ... +60 °C
Operation Temp.: 0 ... +50 °C