V350-35-TR20 V350-35-TR34 Touch Screen HMI Replacement
group name
Unitronics
model
V350-35-TR20 V350-35-TR34
Paramtents
  • Brand VICPAS
  • Warranty 365 Days
  • Supply Vision™ V350-35-TR20 V350-35-TR34 Touch Panel
  • Shipping 2-4 workdays
  • Part Number V350-35-TR20 V350-35-TR34
  • Display Size 3.5"
  • Product Line Unitronics Vision350™
Detailed
V350-35-TR20 V350-35-TR34 Unitronics Vision350™ Touch Digitizer Glass Replacement
V350-35-TR20 V350-35-TR34 Unitronics Vision350™ HMI Panel Glass Repair Replacement
Specifications:
Brand: VICPAS
Backlight: White LED
Display Resolution: 320x240 pixels
Warranty: 12 Months Warranty
Display Size: 3.5 inch
Display Type: TFT LCD
Touchscreen: Resistive, analog
Power Supply: 12VDC or 24VDC
Storage Temperature: -20 °C ~ +60 °C