EPX15T-XAA1-1 EPX15T-XAAA-1 EPX15T-XABA-1 HMI Panel Glass
model
EPX15T-XAA1-1 EPX15T-XAAA-1 EPX15T-XABA-1
update time
Thu, 14 May 2026 04:41:13 GMT
  • Brand VICPAS
  • Model EPX15T-XAA1-1 EPX15T-XAAA-1 EPX15T-XABA-1
  • Supply Parts Parker EPX PowerStation Touch Screen Monitor
  • Product Line Parker EPX PowerStation
  • Display Size 15"
Detailed
Parker EPX PowerStation EPX15T-XAA1-1 EPX15T-XAAA-1 EPX15T-XABA-1 Touch Screen Panel
Order each part separately is available
Specifications:
Altitude: -200ft. to 10,000ft.
Resolution: 1024 x 768 pixels
Warranty: 1-Year Warranty
Input Freq.: 10kHz max.
Minimum Pulse: 40μs
Supply Supply: 12VDC or 24VDC
Storage Temp.: -20℃~+60℃
Transport Temp.: −20 ... +60 °C
Operation Temp.: 0 ... +50 °C