XTA-015-3R2-33 XTA-015-3R2-35 Touch Membrane Replacement
group name
Other Parker Series
model
XTA-015-3R2-33 XTA-015-3R2-35
update time
Thu, 14 May 2026 05:52:04 GMT
Paramtents
  • Warranty 365 Days
  • Shipping 2-4 workdays
  • Brand VICPAS
  • Model XTA-015-3R2-33 XTA-015-3R2-35
  • Supply Parts Parker XT Xpress PowerStation HMI Touch Glass
  • Product Line Parker XT Xpress PowerStation
  • Display Size 15"
Detailed
Parker XT Xpress PowerStation XTA-015-3R2-33 XTA-015-3R2-35 HMI Touch Screen Touch Digitizer
Parker XT Xpress PowerStation XTA-015-3R2-33 XTA-015-3R2-35 Touch Screen for HMI repair replacement
Specifications:
Altitude: -200ft. to 10,000ft.
Resolution: FWXGA (1366x768)
Warranty: 1-Year Warranty
Input Freq.: 10kHz max.
Minimum Pulse: 40μs
Supply Supply: 12VDC or 24VDC
Storage Temp.: -20℃~+60℃
Transport Temp.: −20 ... +60 °C
Operation Temp.: 0 ... +50 °C