XTA-022-3R2-33 XTA-022-3R2-35 HMI Touch Screen Repair
group name
Other Parker Series
model
XTA-022-3R2-33 XTA-022-3R2-35
update time
Thu, 14 May 2026 05:52:27 GMT
Paramtents
  • Brand VICPAS
  • Warranty 365 Days
  • Supply Touch Panel
  • Shipping 2-4 workdays
  • Part Number XTA-022-3R2-33 XTA-022-3R2-35
  • Display Size 22"
  • Product Line Parker XT Xpress PowerStation
Detailed
XTA-022-3R2-33 XTA-022-3R2-35 Parker XT Xpress PowerStation Touch Digitizer Glass Repair
Order each part separately is available
XTA-022-3R2-33 XTA-022-3R2-35 Parker XT Xpress PowerStation HMI Panel Glass Repair Replacement
Specifications:
Brand: VICPAS
Operating Humidity: 5-95% (non-condensing)
Display Resolution: HD (1920x1080)
Warranty: 12 Months Warranty
Display Size: 22 inch
Display Type: Color TFT
Touchscreen: Resistive, analog
Power Supply: 12VDC or 24VDC
Storage Temperature: -20 °C ~ +60 °C