Convotherm C4ET20.10EB easyTouch Controls Touch Screen Monitor
group name
Other
model
Convotherm C4ET20.10EB easyTouch Controls
  • Warranty 365 Days
  • Shipping 2-4 workdays
  • Brand VICPAS
  • Model Convotherm C4ET20.10EB easyTouch Controls
  • Supply Parts MMI Touch Screen
Detailed
Convotherm C4ET20.10EB easyTouch Controls Touch Panel HMI Replacement Repair
Convotherm C4ET20.10EB easyTouch Controls Touchscreen for repair replacement
Specifications:
Brand: VICPAS
Input Power: 20 W
Product Line: Touch Screen Panel
Touchscreen: Analog Resistive
Warranty: 1-Year Warranty
Display Colours: 256000 colours
Display Element: TFT
Display Size: 9.4 inch
Operation Type: Touch screen
Voltage Supply: 24 VDC