Convotherm C4ET20.10GS easyTouch Controls Touch Membrane
model
Convotherm C4ET20.10GS easyTouch Controls
  • Brand VICPAS
  • Model Convotherm C4ET20.10GS easyTouch Controls
  • Supply Parts Touchscreen Panel
  • Display Size 9.4 inches
Detailed
Convotherm C4ET20.10GS easyTouch Controls HMI Panel Glass Repair Replacement
Convotherm C4ET20.10GS easyTouch Controls Touch Screen Monitor for repair replacement
Product Line: Touch Screen Panel
Resolution: 800 × 640 pixels
Touchscreen: Analog Resistive
Warranty: 1-Year Warranty
Display Size: 9.4"
Display Type: TFT
Input Power: 20 W
Operation Type: Touch screen
Voltage Supply: 24 VDC