5PC720.1214-K03 Touch Screen Glass Replacement
model
5PC720.1214-K03
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Size 12.1 inch
  • Brand B&R
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Model B&R Panel PC 700 5PC720.1214-K03
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Detailed
B&R Panel PC 700 5PC720.1214-K03 Front Overlay Touch Panel Repair
Panel PC 700 5PC720.1214-K03 Protective Film Touchscreen Glass
Specifications:
Part Number: 5PC720.1214-K03
Product Line: Panel PC 700
Screen Diagonal: 12.1 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power: 24 VDC
Display Type: TFT color
Backlight Type: LED
Input Type: Touchscreen
Front Frame: Aluminum
Storage Temperature: -30 to 70°C