PG320240FRFYNNHY4Q LCD Display Screen Replacement
group name
Other
model
ABB PG320240FRFYNNHY4Q
Paramtents
  • Brand VICPAS
  • Warranty 365 Days
  • Supply ABB PG320240FRFYNNHY4Q LCD Display Panel
  • Shipping 2-4 workdays
  • Part Number ABB PG320240FRFYNNHY4Q
Packging & Delivery
  • Min Order1 piece
Briefing
ABB PG320240FRFYNNHY4Q LCD Display. 365 Days Warranty-Fully Tested-Factory Prices-Fast Shipping.
Detailed
ABB PG320240FRFYNNHY4Q LCD Screen Repair Replacement
ABB PG320240FRFYNNHY4Q LCD Display Screen Repair Replacement
Specifications:
The table below describes the parameters of the ABB PG320240FRFYNNHY4Q LCD Display Screen HMI Parts.
Backlight: LED Back Light
Brand: VICPAS
Contact Resistance: Typically less than 200 mΩ
Product Line: ABB
Warranty: 12 Months Warranty
Cooling Method: Natural air circulation
Display Type: TFT/STN/Mono
Environmental Protection: IP65 or higher rating
Power supply: 24 V DC
Storage Temperature: -20 °C ~ +60 °C