URA057001 URA-057001 URT-52405700100 Touch Digitizer Glass
group name
Other
model
URA057001 URA-057001 URT-52405700100
Paramtents
  • Brand VICPAS
  • Warranty 365 Days
  • Shipping 2-4 workdays
  • Part Number URA057001 URA-057001 URT-52405700100
Detailed
URA057001 URA-057001 URT-52405700100 Touch Panel Repair Replacement
URA057001 URA-057001 URT-52405700100 Touchscreen Repair Replacement
Specifications:
Cooling Method: Natural Airflow
Contact Resistance: < 200 mΩ
Light Transmission ≥ 80%
Product Line: Other
Warranty: 12 Months Warranty
Brand: VICPAS
Backlight: LED
Power supply: 24 V DC