HPX15A-XAAA-2-3 HPX15A-XAAA-4-3 HMI Panel Glass Repair
model
HPX15A-XAAA-2-3 HPX15A-XAAA-4-3
update time
Thu, 14 May 2026 04:38:57 GMT
  • Brand VICPAS
  • Model HPX15A-XAAA-2-3 HPX15A-XAAA-4-3
  • Supply Parts Parker HPX PowerStation Touch Screen Monitor
  • Product Line Parker HPX PowerStation
  • Display Size 15"
Detailed
Parker HPX PowerStation HPX15A-XAAA-2-3 HPX15A-XAAA-4-3 Touch Screen Panel
Order each part separately is available
Specifications:
Altitude: -200ft. to 10,000ft.
Resolution: 1024 x 768 pixels
Warranty: 1-Year Warranty
Input Freq.: 10kHz max.
Minimum Pulse: 40μs
Supply Supply: 12VDC or 24VDC
Storage Temp.: -20℃~+60℃
Transport Temp.: −20 ... +60 °C
Operation Temp.: 0 ... +50 °C