B&R 5MP7151.101E-000 Keypad Membrane Repair
B&R 5MP7151.101E-000 Keypad Membrane RepairB&R 5MP7151.101E-000 Keypad Membrane Repair
group name
Mobile Panel
model
5MP7151.101E-000
Paramtents
  • Brand B&R
  • Size 10.1 inch
  • Model B&R Mobile Panel 7100 5MP7151.101E-000
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Detailed
B&R Mobile Panel 7100 5MP7151.101E-000 Touch Panel Membrane Keypad Keyboard Repair
Mobile Panel 7100 5MP7151.101E-000 Touch Panel Keypad Membrane
• Control device including handle
• Attachment cables
Specifications:
Part Number : 5MP7151.101E-000
Product Line: Mobile Panel 7100
Screen diagonal: 10.1 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power: 24 VDC
Display Type: TFT color
Mounting position: Vertical
Input Type: Keypad
Serial interface Type: RS232
Storage: -20 to 70°C